FOTOOBRAZY

Fotoobrazy to jeden z niewielu produktów drukarni internetowych, które przeznaczone są głównie dla klientów indywidualnych. Stanowią idealny pomysł na prezent i sposób na upiększenie wnętrza.

Sprawdzają się również w firmach i instytucjach do dekoracji biur i podkreślenia ważnych chwil w historii.

fotoobrazy - obrazy ze zdjęć

Obrazy drukowane ze zdjęć

Fotoobrazy to wydruki wielkoformatowe na specjalnym materiale o strukturze płótna malarskiego. Wydruk jest naciągnięty na ramy w taki sposób że na bokach znajdują się zadrukowany. Efekt jest taki jak przy prawdziwym malowanym obrazie.

Jak przygotować zdjęcie do druku.

Zdjęcie do wydruku powinno być jak największej rozdzielczości. Szczególnie jeśli decydujesz się na druk dużego obrazu. W ofercie można znaleźć druk obrazów o długości boku 150 cm – taki rozmiar wymaga bardzo dobrej jakości zdjęcia.

Zdjęcie powinno być przygotowane w takich proporcjach jak zamawiany obraz. W niektórych drukarniach możesz poprosić o wykadrowanie odpowiedniego fragmentu zdjęcia i przesłanie do akceptacji.

Pamiętaj że część fotoobrazu zawinięta jest na ramę. Dowiedz się czy drukarnia w której zamawiasz fotoobraz wykorzystuje fragment zdjęcia czy dodaje dodatkowy zadrukowany margines.

Oprócz zdjęć w formie fotoobrazu można wydrukować dowolny projekt graficzny. Może to być mozaika, kolaż kilku zdjęć, grafika  z hasłem reklamowych.

Gdzie zamawiać fotoobrazy?

Obrazy ze zdjęć można zamówić w drukarniach zajmujących się drukiem wielkoformatowym. Warto korzystać z usług dobrych drukarni internetowych. Przy wyborze fotoobrazów zwróć uwagę na jakość druku i wykończenia oraz na to czy technologia w której wykonany był nadruk jest bezpieczna do wykorzystania w warunkach domowych.
O tym czym się kierować przy wyborze drukarni czytaj tutaj